Nawigacja GPS jako bazowy dodatek dla kierowców

Przydatne, prędkie i niezniszczalne pojazdy. Auta niepospolite, małe, mające wręcz opływowy kształt ciała ludzkiego, mające radioodtwarzacze CD. Maszyny zgrabne, o obszernej zalecie prędkiego transportowania się. A wszystko po to, aby podwyższyć uciechę dzisiejszego człowieka. Optymalizowanie aut odbywa się od chwili opatentowania pierwszego wehikułu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże udoskonaleń są powstałe już w obecnych czasach auta elektryczne lub też AppRadio. To samochody, którym wystarczy jedynie prąd elektryczny. Na wyposażeniu mają DVD i ekrany.

Należy podłączyć samochód do kontaktu oraz zostawić do ładowania. Mimo to te pojazdy mogą przejechać jedynie 150-200 km. Niewyobrażalny jest fakt, iż takie samochody mogą zastopować się na środku autostrady, lub odwrotnie – pustego gruntu, bo po prostu się wyładują. Nowością w świecie samochodów od roku 2013 jest wprowadzenie wehikułu bez kierowcy. Nowością są także oryginalne wzmacniacze.

Auta te nie potrzebują człowieka, a w następstwie tego oraz prawa jazdy. Takie maszyny pozostały pozwolone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia i Floryda. W przyszłości ludzie myślą także o latających samochodach, w których głośniki i subwoofery to baza. To globalne marzenie człowieka – dominowanie nad światem, fruwanie w przestworzach. Tylko czy uda się odkryć sposób i opatentować takie samochody? To z pewnością byłoby oszałamiające doświadczenie dla smakoszy aut oraz normalnych ludzi, pragnących odmiany. Właściwą odmianą są również akcesoria rodzaju tuner TV.

Ludzie już w czasach zamierzchłych wiedzieli, że transportowanie się o sile własnych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki szybko się męczy i nie jest zaprojektowany, by wędrować przez wiele godzin, czy nawet dni. Transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla zdrowia. Im bardziej świat się rozwijał, tym szybciej powstawały przeróżne pierwotne wozy.

Subwoofery pioneer

Radioodtwarzacz

pioneer

głośniki koaksjalne